KONST / Litografier / Färglitografi 12066175
nr 1206 6175
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Flygel. Signerad, numrerad 27/300, bladets mått: 42x30 cm
Kondition: ej glas
måndag 24 september 2018
kl 20:51:32
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer